• 71+ Ülke
  • 2 Yıl Garanti
  • 10.000+ Memnun Müşteri
TEKLİF AL

Uygun çevre koşullarını sağlayan soğuk hava depolaması ile ürünün solunumu en az indirilerek bozulma ve su kaybı önlenir. Ürünün niteliği korunur, gıda ya da herhangi bir başka maddenin dış görünüşünde ve değerinde bir değişme olmaz.

Ürün muhafazasında soğukluğu ve bağıl nemi kontrol edilebilen, dışarıdan ısı ve nem kazancına karşı yalıtılmış alanlara ihtiyaç vardır. Soğuk depolama da korunmak istenen ürünün metabolizmasını durdurmadan, ilk günkü gibi taze kalmasını ve varlığını sürdürülebilmesini sağlayan çözümleri içerir. Böylelikle bozulmaya engel olarak raf ömrünü arttıran bir sistem hayata geçirilmiş olur.

Soğuk depolamayı zaruri kılan esas başlıklar da şöyle sıralanabilir. Tarımsal ürünlere sadece mevsimlik erişim, ürünlere yıl boyu süren talep, pazarlama hizmetleri için zaman ihtiyacı ve bir sonraki mevsime ürün aktarabilme.

Soğuk uygulamaların beraberinde getirdiği sonuçları ise ürünün bol olduğu dönemde düşük fiyattan, az olduğu dönemde ise yüksek fiyattan satılmasını önleme, nitelik ve nicelik yönünden ürün değerlerini koruma,  her dönemde değişken olmayan fiyat ve ürün sunma şeklinde sıralayabiliriz.

Korkmaz Industry olarak 26 yıldır ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz soğuk depolama çözümlerimiz, taze meyve ve sebzeleri bozulmadan, tazeliğini ve dış görünüşünü koruyarak kullanım anına kadar muhafaza eder ve bunun için gerekli teknik koşulları sağlar. Sebze meyvelerin yanı sıra balık, tavuk, küçük ve büyük baş et ve et ürünleri, unlu mamuller, süt ürünleri, ilaçlar, sağlık ve kozmetik ürünlerinin de hem kısa hem uzun vadede ihtiyacın karşılanması amacıyla saklanmasına öncülük etmekteyiz. Kısacası endüstriyel üretimin her branşında dışarıda bekletildiğinde özelliğini kaybedecek birçok ürünü soğuk hava depolarımızda koruyoruz. Sunduğumuz soğuk çözümler de işinizdeki kazancı arttırıyor, kaybın önüne geçiyor.

Bayim Olur Musun? WhatsApp Hattı