• 71+ Ülke
  • 2 Yıl Garanti
  • 10.000+ Memnun Müşteri
TEKLİF AL

Soğuk depolama, havalandırma ve iklimlendirme sektöründe 26 yıllık tecrübemizle ortaya koyduğumuz yenilikler, teslim ettiğimiz kapsamlı projeler, hem yurt içi hem yurt dışı büyük çaplı referans iş birliklerimiz sonucu elde ettiğimiz başarılar, prestijli ödüllerle taçlandırıldı.

Ülkemiz insanı için büyük bir istihdam sahası oluştururken ihracat rakamlarımızla da Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Ürettiğimiz çözümlerin sektörlerin verimliliğini ve bereketini koruduğunu bilmenin yanı sıra ülkemiz için de katma değer yarattığını görmek bizim için paha biçilemez.

Satış geliri artış hızı değerlendirmesine göre yapılan “TOBB Türkiye'nin En Hızlı Gelişen 100 Firması” ödüllerinde ilk 100’e girerek büyük bir başarıya imza attık.

Ayrıca üretimde faydanın sürekliliğini ilke edinen Yönetim Kurulu Başkanımız Kürşad Korkmaz’a ortaya koyduğu başarılardan ötürü TÜMSİAD tarafından Yılın İş Adamı Ödülü layık görüldü. Yine Korkmaz Industry’nin özellikle yurt içindeki vizyon projeleri MÜSİAD Gıda ve Teknoloji Destek Ödülü’nü şirketimize getirdi.

Gurur duyacağımız başarılar ve ülkemize değer katan atılımlarla güzel işlerde rol olmaya bundan sonra da devam edeceğiz.

Bayim Olur Musun? WhatsApp Hattı