• 71+ Ülke
  • 2 Yıl Garanti
  • 10.000+ Memnun Müşteri
TEKLİF AL

Kârınızı Koruyan Güç

28 yıldır havalandırma, iklimlendirme, paslanmaz hastane ekipmanları, hijyenik ve soğuk oda panelleri imalat ve taahhüt işleriyle sektörde seçkin firmalar arasında yer alan Korkmaz Panel, dünyaca kabul görmüş sertifikalı ürünleri, Ar-Ge çalışmaları, geniş ürün yelpazesi, gelişen şartlara göre arttırdığı ürün gamı, kapasitesi ve tedarik gücü ile kazandıran bir çözüm ortaklığı sunuyor.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile kurulan iş ortaklıkları, sürdürülebilir sabit fiyat politikasıyla sağlamlaşıyor, kazancınızı arttırmak noktasında geliştirdiği çözüm öneriyle güçlü bağlara dönüşüyor.

Şirket Profilimiz

Bayi Ağımız Türkiye’yi Sarıyor

Korkmaz İnox şu an 130 çalışanıyla 10.000 m²’lik kapalı alanda havalandırma, morg, endüstriyel krom baca, depo, soğuk hava depo panelleri ve soğutma cihazları üretimi yapmaktadır. Yurt içinde de prestijli şantiyelere imza atmış olup, seçkin bir müşteri potansiyeline sahiptir. Hemen hemen Türkiye’nin her bölgesinde bayi ağı oluşturmuştur.

Büyüme Stratejimiz

Ürettiğimiz ürünleri bayilerimiz aracılığıyla tüm dünyaya pazarlayarak, nitelikli işleri kendi bünyemizde topluyor, anahtar teslim işlere imza atıyoruz. Mevcutta üretmiş olduğumuz ürünlerle ilgili kendi markamızı oluşturuyoruz.

Ar-Ge’mizle Güçlüyüz

Hijyen ve yalıtımı ana başlık olarak görüp, az enerji ile yüksek verim sağlayacak ürünler üretiyor, insan gücünü en aza indirecek modüler kullanımlar ve montajı kolay odalar oluşturuyoruz.

Sorumluluklarımız Büyük

Farklı okul kütüphanelerine kaynak sağlamaya çalışıyor, çevreye duyarlı yeşillendirme projelerinde yer alıyoruz. Birçok konularda farklı platformlarda makaleler hazırlıyoruz.

Geri Dönüşüme Değer Veriyoruz

Üretmiş olduğumuz ürünlerin çevreye vereceği zararları en aza indirgeyerek atıklarımızın geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Çalışmalarımız Ödüllendiriliyor

  • T.O.B Türkiye’de En Hızlı Gelişen 100 Firması Ödülü
  • TÜMSİAD Yılın İş Adamı Ödülü
  • MÜSİAD Gıda ve Teknoloji Destek Ödülü

Vizyon

İnovatif çözümlerle zirvenin değişmeyen adı olmak

Misyon

İnsan, toplum ve çevre üçgeninde hayata, paydaşlarına ve ülke gelişimine katkı sağlamak.

Bayim Olur Musun? WhatsApp Hattı